Blisko 30 lat doświadczenia PSYCHOLOGIA SZEFA
W NOWYCH REALIACH
Zbiór wartości i narzędzi dla Szefa PSYCHOLOGIA SZEFA W NOWYCH REALIACH cykl bezpłatnych spotkań dla szefów Dla Liderek/Liderów - HR - Szefów Zarządów Bezpłatna rejestracja

Najbliższe spotkanie odbędzie się za:

2021/07/29 17:45:00
Kultura organizacji w okresie pracy hybrydowej. Mit czy realna szansa na wzrost pracy zespołowej.

Psychologia Szefa w nowych realiach

cykl spotkań dla liderów: droga na Annapurnę

Serdecznie zapraszamy na cykl webinarów na podstawie konceptu Psychologia Szefa i historii Arlen Blum liderki ekspedycji 100% kobiecej na szczyt Annapurny.

Spotkania skierowane są do szefów i osób odpowiedzialnych za rozwój pracowników.

Poznaj korzyści i harmonogram spotkań. Udział jest bezpłatny.

Dlaczego warto?

Biznesowy Bestsellery Dwudziestolecia

Książka Psychologia Szefa, stanowiąca podstawę konceptu, w badaniach Think Tank ``Biznesowe Bestsellery Dwudziestolecia`` na lekturę najbardziej inspirującą polskich menedżerów znalazła się na liście ``Top 20`` jako jedyna polska pozycja.

Ponadczasowe rozwiązania

Psychologia Szefa to zbiór ponadczasowych wartości i rozwiązań dla każdego szefa, które podczas spotkań zostaną zaprezentowane na najświeższych przykładach z obecnych czasów.

Power Story

Przedstawimy inspirującą, szczególnie w dzisiejszych czasach, historię liderki i jej zespołu składającego się w 100% z kobiet, których celem było zdobycie Annapurny - dziesiątą najwyższą górę świata . Ta historia to niesamowicie ciekawy case study z obszaru zarządzania i przywództwa, który sprawdza się w obecnych czasach.

Goście specjalni - Praktycy

Podczas webinarów przedstawimy perspektywę praktyków. Oprócz doświadczonych trenerów Kontrakt OSH wystąpią również praktycy - goście specjalni (Prezesi/Prezeski, Dyrektorki/Dyrektorzy firm działających na polskim rynku)

Narzędzia

Na każdym spotkaniu zaprezentujemy konkretne narzędzia menedżerskie i instrukcję ``krok po kroku`` jak je wdrożyć w praktyce. Każde z nich rozwiązuje realny problem szefów i liderów.

Programy rozwojowe

Zapoznasz się z programami rozwojowymi Kontrakt OSH - grupy szkoleniowej, która istnieje na rynku od 30 lat. Bazujemy na autorskich programach opartych na międzynarodowych standardach dopasowanych do polskich realiów. Współpracujemy z najlepszymi ośrodkami akademickimi na świecie. W naszych programach sięgamy po rozwiązania cyfrowe, gry interaktywne czy grywalizację.

Najbliższe spotkanie

Temat: Wartość kultury organizacji w okresie pandemii

Jak kultura naszej organizacji może pomóc nam przejść przez jesień 2021

Jak radzić sobie, kiedy jeden z członków zespołu nie reprezentuje zachowań wspierających kulturę organizacji?

Poznasz algorytm informacji feedforward

Kultura organizacji w okresie pracy hybrydowej. Mit czy realna szansa na wzrost pracy zespołowej.

Gość Specjalny odcinka

Katarzyna Szaroleta
HR Manager w DFDS

Zarejestruj. Uczestnictwo jest bezpłatnie

Trenerzy