Najbliższe spotkanie odbędzie się za:

2022/03/14 17:45:00

Psychologia Szefa w nowych realiach

cykl spotkań dla liderów: droga na Annapurnę

14 marca 2022 g 17:45

Serdecznie zapraszamy na cykl webinarów na podstawie konceptu Psychologia Szefa i historii Arlen Blum liderki ekspedycji 100% kobiecej na szczyt Annapurny.

Spotkania skierowane są do szefów i osób odpowiedzialnych za rozwój pracowników.

Poznaj korzyści i harmonogram spotkań. Udział jest bezpłatny.

Dlaczego warto?

Biznesowy Bestsellery Dwudziestolecia

Książka Psychologia Szefa, stanowiąca podstawę konceptu, w badaniach Think Tank ``Biznesowe Bestsellery Dwudziestolecia`` na lekturę najbardziej inspirującą polskich menedżerów znalazła się na liście ``Top 20`` jako jedyna polska pozycja.

Ponadczasowe rozwiązania

Psychologia Szefa to zbiór ponadczasowych wartości i rozwiązań dla każdego szefa, które podczas spotkań zostaną zaprezentowane na najświeższych przykładach z obecnych czasów.

Power Story

Przedstawimy inspirującą, szczególnie w dzisiejszych czasach, historię liderki i jej zespołu składającego się w 100% z kobiet, których celem było zdobycie Annapurny - dziesiątą najwyższą górę świata . Ta historia to niesamowicie ciekawy case study z obszaru zarządzania i przywództwa, który sprawdza się w obecnych czasach.

Goście specjalni - Praktycy

Podczas webinarów przedstawimy perspektywę praktyków. Oprócz doświadczonych trenerów Kontrakt OSH wystąpią również praktycy - goście specjalni (Prezesi/Prezeski, Dyrektorki/Dyrektorzy firm działających na polskim rynku)

Narzędzia

Na każdym spotkaniu zaprezentujemy konkretne narzędzia menedżerskie i instrukcję ``krok po kroku`` jak je wdrożyć w praktyce. Każde z nich rozwiązuje realny problem szefów i liderów.

Programy rozwojowe

Zapoznasz się z programami rozwojowymi Kontrakt OSH - grupy szkoleniowej, która istnieje na rynku od 30 lat. Bazujemy na autorskich programach opartych na międzynarodowych standardach dopasowanych do polskich realiów. Współpracujemy z najlepszymi ośrodkami akademickimi na świecie. W naszych programach sięgamy po rozwiązania cyfrowe, gry interaktywne czy grywalizację.

Najbliższe spotkanie

Temat: Liderzy w czasach niepokoju

Jak wspierać zespoły i pracowników?

Jakich reguł się trzymać, aby pomóc swoim pracownikom w obliczu niepokoju, lęku i traumy?

Bardzo konkretne narzędzia co robić, a czego nie robić kiedy pomagamy osobom w silnych emocjach.

Perspektywa doświadczonego Szefa i doradcy zarządów, współautora książki ``Psychologia Szefa``

Gość Specjalny odcinka

Wojciech Haman – doradca zarządów, trener, coach, autorytet w zakresie zarządzania.

Z wykształcenia psycholog. 12 lat pracował jako terapeuta i trener psychologiczny, m.in. w OTiRO, Polskim Towarzystwie Psychologicznym oraz Laboratorium Psychoedukacji. Od 1991 roku w ramach Ośrodka Negocjacji Kontrakt, a później Grupy Szkoleniowej Kontrakt-OSH przeprowadził ponad 1000 warsztatów szkoleniowych dla Zarządów, Kadry Kierowniczej i handlowców wielu firm.

Wykształcił kilkudziesięciu trenerów pracujących aktywnymi metodami. Pracował dla ok. 700 firm Autor książek: Docenić konflikt, Handlowanie to gra, Psychologia szefaCoaching narzędziowy

Pomagał usprawnić komunikacje i przejść sytuacje kryzysowe Zarządom kilkudziesięciu firm prowadząc warsztaty Negocjacje nastawione na współpracę oraz coaching indywidualny Członków Zarządów. Jest stałym konsultantem kilkunastu firm.

Zarejestruj. Uczestnictwo jest bezpłatnie

Trenerzy