Blisko 30 lat doświadczenia PSYCHOLOGIA SZEFA
W NOWYCH REALIACH
Zbiór wartości i narzędzi dla Szefa PSYCHOLOGIA SZEFA W NOWYCH REALIACH cykl bezpłatnych spotkań dla szefów Dla Liderek/Liderów - HR - Szefów Zarządów Bezpłatna rejestracja

Najbliższe spotkanie odbędzie się za:

2021/04/26 17:45:00

Psychologia Szefa w nowych realiach

cykl spotkań dla liderów: droga na Annapurnę

Serdecznie zapraszamy na cykl webinarów na podstawie konceptu Psychologia Szefa i historii Arlen Blum liderki ekspedycji 100% kobiecej na szczyt Annapurny.

Spotkania skierowane są do szefów i osób odpowiedzialnych za rozwój pracowników.

Poznaj korzyści i harmonogram spotkań. Udział jest bezpłatny.

Dlaczego warto?

Biznesowy Bestsellery Dwudziestolecia

Książka Psychologia Szefa, stanowiąca podstawę konceptu, w badaniach Think Tank ``Biznesowe Bestsellery Dwudziestolecia`` na lekturę najbardziej inspirującą polskich menedżerów znalazła się na liście ``Top 20`` jako jedyna polska pozycja.

Ponadczasowe rozwiązania

Psychologia Szefa to zbiór ponadczasowych wartości i rozwiązań dla każdego szefa, które podczas spotkań zostaną zaprezentowane na najświeższych przykładach z obecnych czasów.

Power Story

Przedstawimy inspirującą, szczególnie w dzisiejszych czasach, historię liderki i jej zespołu składającego się w 100% z kobiet, których celem było zdobycie Annapurny - dziesiątą najwyższą górę świata . Ta historia to niesamowicie ciekawy case study z obszaru zarządzania i przywództwa, który sprawdza się w obecnych czasach.

Goście specjalni - Praktycy

Podczas webinarów przedstawimy perspektywę praktyków. Oprócz doświadczonych trenerów Kontrakt OSH wystąpią również praktycy - goście specjalni (Prezesi/Prezeski, Dyrektorki/Dyrektorzy firm działających na polskim rynku)

Narzędzia

Na każdym spotkaniu zaprezentujemy konkretne narzędzia menedżerskie i instrukcję ``krok po kroku`` jak je wdrożyć w praktyce. Każde z nich rozwiązuje realny problem szefów i liderów.

Programy rozwojowe

Zapoznasz się z programami rozwojowymi Kontrakt OSH - grupy szkoleniowej, która istnieje na rynku od 30 lat. Bazujemy na autorskich programach opartych na międzynarodowych standardach dopasowanych do polskich realiów. Współpracujemy z najlepszymi ośrodkami akademickimi na świecie. W naszych programach sięgamy po rozwiązania cyfrowe, gry interaktywne czy grywalizację.

Najbliższe spotkanie

Temat: Jak reagować, kiedy w zespole dochodzi do napięć, nieporozumień?

Kiedy potrzebna jest Decyzja Szefa a Kiedy Mediacja Szefowska.

Jak uruchamiać mediację szefowską?

Jak skłaniać pracowników do odpowiedzialności?

Jak budować kontrakt?

Jakich pułapek unikać?

Gość Specjalny odcinka

Renata Filipek-Baryłowska – Head of Telemedicine Department at Grupa NEUCA. Menedżer z doświadczenia i zamiłowania. Od ponad 20 lat zdobywa doświadczenie w branżach: FMCG, wydawnicza, medyczna, produkcyjna a także telekomunikacyjna, w której spędziła 18 lat.

Zarejestruj. Uczestnictwo jest bezpłatnie

Trenerzy