Najbliższe spotkanie odbędzie się za:

2021/11/24 17:45:00

Psychologia Szefa w nowych realiach

cykl spotkań dla liderów: droga na Annapurnę

Serdecznie zapraszamy na cykl webinarów na podstawie konceptu Psychologia Szefa i historii Arlen Blum liderki ekspedycji 100% kobiecej na szczyt Annapurny.

Spotkania skierowane są do szefów i osób odpowiedzialnych za rozwój pracowników.

Poznaj korzyści i harmonogram spotkań. Udział jest bezpłatny.

Dlaczego warto?

Biznesowy Bestsellery Dwudziestolecia

Książka Psychologia Szefa, stanowiąca podstawę konceptu, w badaniach Think Tank ``Biznesowe Bestsellery Dwudziestolecia`` na lekturę najbardziej inspirującą polskich menedżerów znalazła się na liście ``Top 20`` jako jedyna polska pozycja.

Ponadczasowe rozwiązania

Psychologia Szefa to zbiór ponadczasowych wartości i rozwiązań dla każdego szefa, które podczas spotkań zostaną zaprezentowane na najświeższych przykładach z obecnych czasów.

Power Story

Przedstawimy inspirującą, szczególnie w dzisiejszych czasach, historię liderki i jej zespołu składającego się w 100% z kobiet, których celem było zdobycie Annapurny - dziesiątą najwyższą górę świata . Ta historia to niesamowicie ciekawy case study z obszaru zarządzania i przywództwa, który sprawdza się w obecnych czasach.

Goście specjalni - Praktycy

Podczas webinarów przedstawimy perspektywę praktyków. Oprócz doświadczonych trenerów Kontrakt OSH wystąpią również praktycy - goście specjalni (Prezesi/Prezeski, Dyrektorki/Dyrektorzy firm działających na polskim rynku)

Narzędzia

Na każdym spotkaniu zaprezentujemy konkretne narzędzia menedżerskie i instrukcję ``krok po kroku`` jak je wdrożyć w praktyce. Każde z nich rozwiązuje realny problem szefów i liderów.

Programy rozwojowe

Zapoznasz się z programami rozwojowymi Kontrakt OSH - grupy szkoleniowej, która istnieje na rynku od 30 lat. Bazujemy na autorskich programach opartych na międzynarodowych standardach dopasowanych do polskich realiów. Współpracujemy z najlepszymi ośrodkami akademickimi na świecie. W naszych programach sięgamy po rozwiązania cyfrowe, gry interaktywne czy grywalizację.

Najbliższe spotkanie

Temat: Liderki w zmianie pokoleniowej. Specyfika Firm Rodzinnych

Jak zbudować swój autorytet, kiedy jako Liderka przejmuje firmę od rodziców?

Jak koncept Psychologia Szefa może pomóc w budowaniu autorytetu i nowych relacji w zespole.

4 siły liderskie opisywane przez prof. Vrooma jako podstawy autorytetu: docenienie i konsekwencje, ekspertyza, relacja, mandat. Jak i kiedy je stosować?

Która z podstaw autorytetu zapewni mi sukces w dzisiejszej rzeczywistości?

Ilona Byra

Gość Specjalny odcinka

Ilona Byra

Współzałożycielka i prezeska zarządu Instytutu Heweliusza, propagatorka pracy na rzecz jakości w życiu publicznym, profesjonalizacji zarządzania w samorządzie terytorialnym i budowania biznesu opartego na partnerstwie. Przez lata związana z branżą medialną odpowiadała za politykę wydawniczą, budowała strategie rynkowe i wspierała proces transformacji cyfrowej mediów z grupy Agora. Ma ogromne doświadczenie zawodowe w tworzeniu i rozwijaniu projektów CSR-owych, budowaniu trwałych relacji z biznesem opartych na unikatowych przedsięwzięciach społecznych a także w wypracowywaniu i wdrażaniu rozwiązań strategii digital na rynku reklamowym i medialnym.

Menadżerka z kilkunastoletnim doświadczeniem w zarządzaniu ludźmi, projektami i procesami. Absolwentka Master Class of Management  na Uniwersytecie SWPS oraz Programu MBA Polsko-Amerykańskiej Szkoły Biznesu na Politechnice Wrocławskiej i Central Connecticut State University School of Business. Ukończyła również Filologię Polską na Uniwersytecie Opolskim.

Zarejestruj. Uczestnictwo jest bezpłatnie

Trenerzy