Najbliższe spotkanie odbędzie się za:

2021/09/27 17:45:00
Marta Czapik

Psychologia Szefa w nowych realiach

cykl spotkań dla liderów: droga na Annapurnę

Serdecznie zapraszamy na cykl webinarów na podstawie konceptu Psychologia Szefa i historii Arlen Blum liderki ekspedycji 100% kobiecej na szczyt Annapurny.

Spotkania skierowane są do szefów i osób odpowiedzialnych za rozwój pracowników.

Poznaj korzyści i harmonogram spotkań. Udział jest bezpłatny.

Dlaczego warto?

Biznesowy Bestsellery Dwudziestolecia

Książka Psychologia Szefa, stanowiąca podstawę konceptu, w badaniach Think Tank ``Biznesowe Bestsellery Dwudziestolecia`` na lekturę najbardziej inspirującą polskich menedżerów znalazła się na liście ``Top 20`` jako jedyna polska pozycja.

Ponadczasowe rozwiązania

Psychologia Szefa to zbiór ponadczasowych wartości i rozwiązań dla każdego szefa, które podczas spotkań zostaną zaprezentowane na najświeższych przykładach z obecnych czasów.

Power Story

Przedstawimy inspirującą, szczególnie w dzisiejszych czasach, historię liderki i jej zespołu składającego się w 100% z kobiet, których celem było zdobycie Annapurny - dziesiątą najwyższą górę świata . Ta historia to niesamowicie ciekawy case study z obszaru zarządzania i przywództwa, który sprawdza się w obecnych czasach.

Goście specjalni - Praktycy

Podczas webinarów przedstawimy perspektywę praktyków. Oprócz doświadczonych trenerów Kontrakt OSH wystąpią również praktycy - goście specjalni (Prezesi/Prezeski, Dyrektorki/Dyrektorzy firm działających na polskim rynku)

Narzędzia

Na każdym spotkaniu zaprezentujemy konkretne narzędzia menedżerskie i instrukcję ``krok po kroku`` jak je wdrożyć w praktyce. Każde z nich rozwiązuje realny problem szefów i liderów.

Programy rozwojowe

Zapoznasz się z programami rozwojowymi Kontrakt OSH - grupy szkoleniowej, która istnieje na rynku od 30 lat. Bazujemy na autorskich programach opartych na międzynarodowych standardach dopasowanych do polskich realiów. Współpracujemy z najlepszymi ośrodkami akademickimi na świecie. W naszych programach sięgamy po rozwiązania cyfrowe, gry interaktywne czy grywalizację.

Najbliższe spotkanie

Temat: Zarządzanie zespołem zdalnym – Kontrola czy zaufanie?

Gdzie przebiega granica pomiędzy zaufaniem a kontrolą?

Kiedy zarządzam zespołem zdalnie, jak mocno powinienem go kontrolować? A w jakich obszarach zaufać?

Najlepsze praktyki Arlene Blum kiedy zarządza zespołem rozproszonym w czasie projektu Annapurna. Góra Kobiet.

Narzędzia budujące zaufanie i zaangażowanie w zespole.

Marta Czapik
Marta Czapik microsoft

Gość Specjalny odcinka

Marta Czapik – Legalna Marta

Od 7 lat współpracuje z firmą Microsoft. Na co dzień edukuje pracowników biurowych w zakresie korzystania z najnowszej technologii i doradza jakie rozwiązanie wybrać w przypadku planowanych zmian w infrastrukturze IT. Usprawnia komunikację w firmach z wykorzystaniem możliwości Office 365. Tłumaczy z języka IT na polski, ponieważ codziennie dzieli się wiedzą w przyjazny sposób na LinkedIn oraz YouTube – bez języka technicznego i sprzedażowego.

Zarejestruj. Uczestnictwo jest bezpłatnie

Trenerzy