Kiedy?

6 czerwca 2023, g. 16:00-17:00

Eksperci

Robert Zych, Adam Staniszewski

Formuła

bezpłatne spotkanie online

Do spotkania pozostało:

2023/06/06 16:00:00

Psychologia Szefa – Lider w relacji z zespołem

Serdecznie zapraszamy na cykl 5 webinarów na podstawie konceptu Psychologia Szefa Lider  wraz z inspiracją wspierającą wdrożenie kluczowych zasad zwycięskiego zespołu Harvard Business School

Spotkania skierowane są do szefów i osób odpowiedzialnych za rozwój pracowników oraz osób pracujących w zespołach.

Poznaj korzyści i harmonogram spotkań. Udział jest bezpłatny.

Dlaczego warto?

Power Story

Poznasz historię górników z kopalni San José w Chile, która wydarzyła się w sierpniu 2010 roku. To historia 33 mężczyzn, którzy przetrwali 600 metrów pod ziemią przez 68 dni, dzięki swojej pomysłowości i współpracy.

Biznesowy Bestsellery Dwudziestolecia

Książka Psychologia Szefa, stanowiąca podstawę konceptu, w badaniach Think Tank ``Biznesowe Bestsellery Dwudziestolecia`` na lekturę najbardziej inspirującą polskich menedżerów znalazła się na liście ``Top 20`` jako jedyna polska pozycja.

Ponadczasowe rozwiązania

Psychologia Szefa to zbiór ponadczasowych wartości i rozwiązań dla każdego szefa, które podczas spotkań zostaną zaprezentowane na najświeższych przykładach z obecnych czasów.

Narzędzia

Na każdym spotkaniu zaprezentujemy konkretne narzędzia menedżerskie i instrukcję ``krok po kroku`` jak je wdrożyć w praktyce. Każde z nich rozwiązuje realny problem szefów i liderów.

Programy rozwojowe

Zapoznasz się z programami rozwojowymi Kontrakt OSH - grupy szkoleniowej, która istnieje na rynku od 30 lat. Bazujemy na autorskich programach opartych na międzynarodowych standardach dopasowanych do polskich realiów. Współpracujemy z najlepszymi ośrodkami akademickimi na świecie. W naszych programach sięgamy po rozwiązania cyfrowe, gry interaktywne czy grywalizację.

Najbliższe spotkanie

Współpraca

Poznasz Model Komunikacji Nastawionej na Współpracę

Współpraca jako kluczowa wartość w zwycięskim zespole

Zrozumiesz koncepcję ``Docenić Współpracę`` i jak stosować ten model w swoim miejscu pracy.

Nauczysz się technik zwiększania skuteczności w komunikacji i dogadywaniu się z zespołem.

Rozwiniesz umiejętność przechodzenia od stanowisk do interesów, co zdecydowanie zwiększy szansę na efektywną współpracę w zespole.

Zarejestruj. Uczestnictwo jest bezpłatnie

Trenerzy