Kiedy?

17 sierpnia 2022, g. 17:45

Uczestnicy dyskusji

Sabina Kwiatkowska, Robert Zych, Adam Staniszewski

Formuła

bezpłatne spotkanie online

Kiedy? 17 sierpnia 2022, g. 17:45

Uczestnicy dyskusji: Sabina Kwiatkowska, Robert Zych, Adam Staniszewski

Formuła: bezpłatne spotkanie online

Do spotkania pozostało:

2022/08/17 17:45:00

Psychologia Szefa – Lider w relacji z zespołem

cykl webinarów na podstawie historii górników z kopalni San José w Chile

Serdecznie zapraszamy na cykl webinarów na podstawie konceptu Psychologia Szefa Lider w relacji z zespołem i historii 33 górników z kopalni San José w Chile sierpień 2010.

Spotkania skierowane są do szefów i osób odpowiedzialnych za rozwój pracowników oraz osób pracujących w zespołach.

Poznaj korzyści i harmonogram spotkań. Udział jest bezpłatny.

Dlaczego warto?

Power Story

Poznasz historię górników z kopalni San José w Chile, która wydarzyła się w sierpniu 2010 roku. To historia 33 mężczyzn, którzy przetrwali 600 metrów pod ziemią przez 68 dni, dzięki swojej pomysłowości i współpracy.

Biznesowy Bestsellery Dwudziestolecia

Książka Psychologia Szefa, stanowiąca podstawę konceptu, w badaniach Think Tank ``Biznesowe Bestsellery Dwudziestolecia`` na lekturę najbardziej inspirującą polskich menedżerów znalazła się na liście ``Top 20`` jako jedyna polska pozycja.

Ponadczasowe rozwiązania

Psychologia Szefa to zbiór ponadczasowych wartości i rozwiązań dla każdego szefa, które podczas spotkań zostaną zaprezentowane na najświeższych przykładach z obecnych czasów.

Goście specjalni - Praktycy

Podczas webinarów przedstawimy perspektywę praktyków. Oprócz doświadczonych trenerów Kontrakt OSH wystąpią również praktycy - goście specjalni (Prezesi/Prezeski, Dyrektorki/Dyrektorzy firm działających na polskim rynku)

Narzędzia

Na każdym spotkaniu zaprezentujemy konkretne narzędzia menedżerskie i instrukcję ``krok po kroku`` jak je wdrożyć w praktyce. Każde z nich rozwiązuje realny problem szefów i liderów.

Programy rozwojowe

Zapoznasz się z programami rozwojowymi Kontrakt OSH - grupy szkoleniowej, która istnieje na rynku od 30 lat. Bazujemy na autorskich programach opartych na międzynarodowych standardach dopasowanych do polskich realiów. Współpracujemy z najlepszymi ośrodkami akademickimi na świecie. W naszych programach sięgamy po rozwiązania cyfrowe, gry interaktywne czy grywalizację.

Najbliższe spotkanie

Część 1: Odwaga

5 zasad skutecznego działania zespołu w dynamicznym środowisku hybrydowym.

Jak budować w sobie odwagę jako lider zespołu?

Jak budować przestrzeń wokół siebie do podejmowania przez zespół odważnych decyzji wraz z konsekwencjami?

Co zrobić, aby odwaga funkcjonowała na co dzień? Przykłady z konkretnych organizacji.

Gość specjalny

Sabina Kwiatkowska

Od 2003 r. związana z HR. Pracowała w działach HR, m.in. Philip Morris, odpowiadając za rozwój i rekrutację i HR Manager w Agencji Digitalowej Tigers. Była konsultantem w KPMG i Grupie Oditk, wdrażając rozwiązania HR w firmach z różnych branż i różnej wielkości. Jako trener i wykładowca wspiera rozwój umiejętności miękkich i wiedzy z obszaru HR i coachingu. Jako coach kariery i coach ICC od ponad 10 lat prowadzi sesje indywidualne z zakresu coachingu kariery, pomagając rozwijać ścieżki kariery i wchodzić z powodzeniem na rynek pracy.

Zarejestruj. Uczestnictwo jest bezpłatnie

Trenerzy