O sobie

Rozpocząłem pracę w małej polskiej firmie w 1988 roku. W okresie przemian politycznych w Polsce byłem barmanem w Klubie Studenckim Medyk, rozwoziłem mięso do sklepów samochodem marki Tarpan (trzy biegowym), oraz pracowałem jak sprzedawca ryb w klepie Rybnym na Puławskiej 126 w Warszawie. Od 1993 roku pracowałem jako ustawiacz produktów Coca Cola w sklepach, handlowiec i Szef Rejonu Żoliborz w norweskim oddziale firmy. Od 1997 roku rozpocząłem pracę z zespołami sprzedaży i szefami jako trener a następnie coach. Mam dwóch synków Leona i Bruna, którzy są moją motywacją do pracy i osiągania coraz to lepszych rezultatów. Na co dzień sprzedaję swoje usługi klientom w dość konkurencyjnym rynku 3500 podobnych sprzedawców do mnie w Polsce. Pomagam moim klientom w mądrym podejmowaniu decyzji. Jestem trenerem sprzedaży i trenerem szefów w Polsce. Od ponad 20 lat związany jestem z Kontrakt – OSH. 2021 roku będę mocniej prowadził swoją praktykę trenerską. Aha uwielbiam grać w squash, jeśli ktoś też lubi to serdecznie zapraszam.

Doświadczenia:

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.
Zasad sprzedaży uczył się w firmie Warszawa Coca Cola Bottlers. Od 1997 roku razem ze swoimi mentorami i nauczycielami Jerzym Gutem i Wojciechem Hamanem prowadzi firmę szkoleniową Kontrakt OSH. Jest autorem książek Gen sprzedawcy, Lider sprzedaży, Klient w centrum uwagi, Szef w roli coacha, Szef w relacji z zespołem, Szefie angażuj zespół. Od ponad 20 lat pracuje, jako trener sprzedaży. Szkolił w Polsce firmy z listy 100 największych.

Specjalizacja:

Specjalizuję się w projektach dla Zarządów, Dyrektorów, KAM-ów w obszarze Docenić Współpracę, Zespół w zmianie Grytviken Game, Angażujący Lider – Decison Making for Leaders dla zaawansowanych handlowców Challenger Sales, Handlowanie to gra Aidda – Aktywna sprzedaż. Wspieram szefów i handlowców w podejmowaniu dobrych decyzji. Prowadzę warsztaty szkoleniowe nastawione na budowanie zaangażowania, współpracy, leadership. Używam innowacyjnych metod takich jak grywalizacja i programy badawcze.